У Дніпропетровському військовому госпіталі небайдужі громадяни допомагають відновлювати лікувальну базу

У Дніпропетровському військовому госпіталі триває покращення побутових умов та якості надання медичної допомоги військовослужбовцям — учасникам антитерористичної операції.

Як розповів начальник військово-медичної установи полковник медичної служби Андрій Рильський, завдяки небайдужим людям минулого року вдалося відновити хірургічне відділення та операційні, а також частково виконати ремонтні роботи у травматологічному відділенні, палатах тощо.

Ремонт приміщень

— Вже зроблено дуже багато, але належить зробити ще більше. Наразі ми спрямовуємо зусилля на відновлення поліклініки та проведення ремонтних робіт в новому приміщенні для приготування їжі пацієнтам, — розповів офіцер.

Також відновлювальні роботи тривають у психіатричному відділенні. За словами його начальника майора медичної служби Руслани Герасимової, волонтери та небайдужі люди допомагають ремонтувати будівлю та створювати необхідні умови для роботи персоналу та якісного лікування військовослужбовців.

— Наразі у приміщенні вставлені вікна, зроблено ремонт у душовій, виконані роботи з розведення електричних дротів тощо, — розповіла майор медичної служби Руслана Герасимова.

За її словами, після реставрації відділення кваліфіковану медичну допомогу в умовах стаціонару зможуть отримувати до тридцяти пацієнтів.

— Участь у бойових діях завжди залишає слід у психіці. І що швидше розпочати лікування, то швидше включиться механізм психологічної і психіатричної реабілітації, коротшим буде шлях до одужання та повернення людей з посттравматичними стресовими розладами до нормального життя, — наголосила лікар.