Відділення

ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Начальник  відділення
Дарвай Олександр Сергійович, лікар-ендоскопіст, підполковник медичної служби

Відділення розташовано на першому поверсі капітальної двоповерхової будівлі в 9 кабінетах.

Прийом хворих проводиться лікарем-терапевтом, який входить в склад чергової зміни. В приймальне відділення хворі поступають для огляду і надання медичної допомоги, заповнення медичної документації, при необхідності надається кваліфікована невідкладна медична допомога, в тому числі реанімація.

Спеціальна підготовка і професійні якості особистого складу дозволяють надавати кваліфіковану медичну допомогу при невідкладних станах в повному обсязі.

ВІДДІЛЕННЯ ТЕРАПІЇ

Начальник відділення
ВАКАНТ

Відділення на 40 ліжок займає 2-й поверх окремої двоповерхової будівлі.. У відділенні 12 палат, одна з яких — одномісна палата інтенсивної терапії. 2 палати підвищеного комфорту з окремим туалетом, душовою кабіною та умивальником. Крім того, наявні маніпуляційна, хазяйська кімнати, буфет та санвузол.

У відділенні працюють 4 лікарі: терапевти, невропатологи, кардіологи. Крім того, в госпіталі цілодобово  чергує лікар-терапевт. В робочий час у відділенні працюють:

 • старша медична сестра
 • постова медична сестра
 • маніпуляційна медична сестра
 • сестра-хазяйка
 • санітарка

В неробочий час — чергова медична сестра і санітарка. Увесь медичний персонал регулярно проходить курси підвищення кваліфікації.

У відділенні збережені найкращі традиції радянської військової медицини: високий професіоналізм і відповідальність разом з уважним ставленням до пацієнтів.

 

ВІДДІЛЕННЯ ХІРУРГІЇ

Начальник відділення

Кураченко Іван Петрович

У відділенні хірургії працюють 6 лікарів(з них 3 з вищою категорією кваліфікації, 1 заслужений лікар України), 12 медсестер (з них 6 операційних сестер), 5 санітарок.

У відділенні розгорнуті 2 операційні, 2 перев’язочні, 1 маніпуляційна і 9 лікувальних палат.

Організовано цілодобове надання невідкладної хірургічної допомоги.

Відділення оснащено лапароскопічною стійкою, сучасним ультразвуковим скальпелем і комплектом стандартної хірургічної апаратури.

Проводяться операції на шлунку, жовчному міхурі (в т.ч. ендоскопічні), при пухлинах товстого кишечника, на матці і придатках, при аденомі простати, при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок. Ми проводимо остеосинтез кісток і суглобів, а також багато інших операцій.

 

ВІДДІЛЕННЯ ХІРУРГІЧНИХ ІНФЕКЦІЙ

Начальник відділення

Остапенко Олекцій Анатолійович, хірург І категорії

Ординатор відділення — Нєженцова Юлія Валеріївна.

Відділення гнійної хірургії (2-е хірургічне відділення) було створене наказом Міністра Оборони України у квітні 2014 року для покращення надання хірургічної допомоги. Відділення призначено для надання спеціалізованої хірургічної допомоги пораненим і хворим з різними формами ран, ускладнених гнійними інфекціями, сепсисом, остеомієлітом, синдромом діабетичної стопи і т.д.. У відділенні проводиться лікування таких хвороб:

 1. гнійні ускладнення вогнепальних та інших ран;
 2. гнійні запальні процеси шкіри і підшкірної клітковини (фурункули, карбункули, гідраденіти, абсцеси, флегмони); кліткових просторів(флегмони шиї, субпекторальні, підфасціальні і міжм’язові флегмони кінцівок, некротичні фасциїти, гнійні медіастиніти, гострі парапроктити); залоз (гострий лімфаденіт, лімфангіїт, аденофлегмони, гострий мастит); кисті (панариції, флегмони);
 3. ускладнені кисти куприкової кістки;
 4. нагноєння післяопераційних ран, післяопераційні свищі (фістули);
 5. сепсис;
 6. діабетичні і атеросклеротичні гнійні ускладнення, виразки, гангрена нижніх кінцівок;
 7. анаеробна інфекція;
 8. гнійні артрити;
 9. опіки і відмороження різних ступеней складності, електротравми;

10.всі види і форми остеомієліту.

Для діагностики використовуються сучасні методи досліджень , такі як:: весь спектр рентгенконтрасних досліджень, ультразвукове, доплерівське сканування судин нижніх і верхніх кінцівок.

 

ІНФЕКЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Начальник відділення

Іващенко Анатолій Васильович, лікар-інфекціоніст II категорії, підполковник медичної служби

Старший ординатор
Козаченко Людмила Василівна, лікар-інфекціоніст, капітан медичної служби

Відділення розташовано в пристосованій двоповерховій будівлі на 1-му поверсі. К-ть штатних ліжкомісць – 20, розгорнутих – 35.

У відділенні 5 палат, палата інтенсивної терапії , маніпуляційна, їдальня з роздатковою кімнатою. Прийом хворих проводиться в оглядовій. В наявності санітарний пропускник на 5 душових сіток, туалет, умивальник, комірчина для чистої і брудної білизни, дезінфекціний пункт для централізованого приготування дезінфекційних розчинів.

Очолює відділення лікар-інфекціоніст II категорії, майор медичної служби Іващенко Анатолій Васильович, який має 12-річний досвід роботи в своїй сфері. У відділенні працюють 2 лікарі, старша медична сестра, медичні сестри, молодші медичні сестри і  сестра-хазяйка.

 

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Начальник відділення
Полякова Ольга Василівна, лікар-анестезіолог І категорії

У відділенні працюють 5 лікарів-анестезіологів, 5 медсестер-анестезисток. Організовано цілодобове чергування лікаря-анестезіолога-реаніматолога і медсестри-анестезистки.

Розгорнуто 3 палати на 4 ліжка (2 одномісні і 1  двомісна), обладнаний пост чергової медсестри-анестезистки.

Відділення оснащено наркозною, дихальною апаратурою, системами постійного моніторингу функцій серцево-судинної і дихальної систем, апаратом для електрокардіостимуляції.

 

ВІДДІЛЕННЯ НЕВРОЛОГІЇ

Начальник відділення
Підполковник Шаповалов Михайло Миколайович

Відділення надає кваліфіковану допомогу хворим з патологією центральної і периферичної нервової системи, в тому числі травми і поранення, проводить курси реабілітації для хворих. При цьому використовуються сучасні методи діагностики  (ультразвукова діагностика, КЕЕГ, РЕГ, ЕНМГ).

 

ВІДДІЛЕННЯ СТОМАТОЛОГІЇ

Начальник відділення

Доктор медичних наук, профессор, лікар-хірург  вищої категорії,
підполковник Матрос-Таранець Ігор Миколайович

Стоматологічне відділення має в штаті висококваліфікованих спеціалістів, які лікують хворих терапевтичного і хірургічного профілю, проводять протезування  порожнини рота сучасними імплантами. Відділення обладнане сучасним стоматологічним обладнанням та інструментарієм.

 

ПОЛІКЛІНІКА

Начальник поліклініки
Шиман Артем Борисович, лікар-терапевт вищої категорії

Поліклініка госпіталю має в свому складі такі кабінети: терапевтичний, хірургічний, урологічний, гінекологічний, отоларингологічний (ЛОР), офтальмологічний, невропатологічний, психотерапевтичний, дерматовенерологічний, стоматологічний, маніпуляційний.

В поліклініці надається амбулаторна допомога практично за всіма напрямками медицини , проводяться амбулаторні хірургічні втручання, надається весь спектр стоматологічної допомоги, проводяться медичні огляди щодо визначення стану здоров’я і придатності для виконання різного роду робіт, експертиза тимчасової непрацездатності хворих; видача і подовження листів непрацездатності.

Працює кабінет УЗД, в якому проводяться дослідження всіх органів, серця і судин (доплерографія  судин, ехокардіографія (ЕХО-КГ), транскраніальна доплерографія (ТКДГ)).

Лікарі поліклініки працюють в тісному співробітництві з іншими лікарями госпіталю і, якщо необхідно, проводять стаціонарне обстеження і лікування на базі лікувально-діагностичних відділень.

 

ЛАБОРАТОРНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Начальник відділення
Сизоненко Юлія Вікторівна

Лабораторне відділення виконує великий спектр клінічних, біохімічних і бактеріологічних досліджень. На сьогодні відділення оснащено сучасним лабораторним обладнанням.

 

ВІДДІЛЕННЯ РЕНТГЕНОЛОГІЇ

ТВО начальника відділення      Майор Солодовник Наталія Миколаївна

Діагностика у відділенні проводиться цілодобово. Обладнання і досвід працівників дозволяють виконувати дослідження з виявлення основних хірургічних, травматологічних і загальних патологій.

ВІДДІЛЕННЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

Начальник відділення
Балачук Іван Адамович

Відділення УЗД проводить планове і невідкладне обстеження органів грудної і черевної порожнин, ехокардіографію з доплерівським аналізом, надає консультативну допомогу спеціалістам клінічних підрозділів з питань ультразвукової діагностики.

 

КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Завідуючий кабінету
Ковальчук Анатолий Афонович

Кабінет функціональної діагностики забезпечений необхідною апаратурою для досліджень функціональної діяльності ЦНС, серцево-судинної і дихальної систем. Надає повну діагностичну допомогу лікувальним відділення і хворим стаціонару.