Відкриття оновленого стоматологічного відділення

Сьогодні 24 травня 2017 року о 11.00 відбулося урочисте відкриття оновленого стоматологічного відділення Дніпровського військового госпіталю. Ремонтні та реконструктивні роботи почалися восени 2016 року. Були повністю відновлені сантехнічні та електротехнічні комунікації, відремонтовані стіни, підлоги та стелі, встановлені нові вікна, двері та сучасне стоматологічне обладнання.

К 11:00 біля входу в стоматологічне відділення зібралися представники Медичного департаменту МО України, керівний склад госпіталю, керівництво Дніпровської медичної академії, волонтери, співробітники госпіталю, священики УПЦ КП, студенти:

1Делегацію від Дніпровської медичної академії очолила чл. корр АМНУ доктор медичних наук професор Перцева Тетяна Олексіївна:

2Працювали численні представники мас-медіа:

3В урочистих заходах взяли участь військові капелани начолі з Владикою Симеоном:

4До присутніх з привітальними словами звернулися ректор ДМА Перцева Т.А. та начальник Дніпровського військового госпіталю полковник медичної служби Кузьменко В.І.:

5Військові капелани начолі з Владикою Симеоном освятили новий лікувальний підрозділ та побажали йому вдалої роботи:

6Стоматологічне відділення обладнане над сучасною технікою за європейськими стандартами:

7В заходах взяв участь начальник ВМКЦ південного регіону (місто Одеса) заслужений лікар України полковник медичної служби Кальчук Роман Дмитрович та представники медичної громади міста Дніпра:

8Першим пацієнтом відновленого стоматологічного відділення став Народний Герой України офіцер-десантник Зеленюк Олександр:

На фото:

Начальник стоматологічного відділення доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Матрос-Таранець Ігор Миколайович

Старший лейтенант медичної служби Зеленюк Олександр