Всеармійський конкурс серед жінок-військовослужбовців медичної служби «Берегиня в погонах».

Днями завершився Всеармійський конкурс серед жінок-військовослужбовців медичної служби «Берегиня в погонах», організований Військово-медичним департаментом Міністерства Оборони України спільно з газетою «Народна армія». Фінал проходив на базі Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький».
Дніпровський військовий госпіталь представляла чарівна Катерина Денисюк, старший ординатор відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії. За рік служби у госпіталі, Катя здійснила близько 40 вильотів в зону АТО для евакуації поранених і травмованих військовослужбовців. Тому така нагорода, як медаль «За мужність і самовідданість», отримана за участь у конкурсі, — гідне і чесне визнання нелегкої роботи лікаря-анестезіолога.
«Конкурс був дуже цікавим, все організовано на найвищому рівні. Отримала можливість познайомитись з іншими жінками-військовослужбовцями та відпочити у чудовому місці. Ознайомилась з доволі великими можливостями та потенціалом санаторно-лікувального оздоровлення Міністерства оборони. Дякую всім, хто допомагав у підготовці та підтримував морально!» — підбила підсумки Катерина.

1 2 3