Командування Дніпровського військового госпіталю влаштувало для пацієнтів екскурсію до Дніпровського музею АТО.

На вихідних командування Дніпровського військового госпіталю влаштувало для пацієнтів екскурсію до Дніпровського музею АТО. Бійці з захопленням слухали екскурсовода, що натхненно розповідав про внесок мешканців області у боротьбу за Волю України. Серед експозицій представлені і подвиг бійців, і величезний внесок волонтерів та громадян області в боротьбу за свою Батьківщину. Також, не були забуті і медики Дніпропетровщини, на плечі яких першими випала важка робота з порятунку поранених бійців з самого початку АТО.

Рекомендуємо всім небайдужим громадянам відвідати музей АТО, що знаходиться за адресою: м. Дніпро, площа Соборна.