Командування 72-ї омбр вручило державні нагороди військовослужбовцям, які проходять лікування у Дніпровському військовому госпіталі.

Згідно з Указом Президента, за проявлену особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність Військовій присязі орденами «За мужність» ІІІ ступеню нагороджені військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади сержант Олександр Требко, молодший сержант Рустам Бабешко, солдати Віктор Мельник та Станіслав Квітка.
 
Як зазначив заступник командира бригади підполковник Олександр Самарський, це лише частина нагороджених військовослужбовців, які проявили себе у боях під Авдіївкою. Решта героїв були евакуйовані до інших військових госпіталів, тож нагороди чекають на їх повернення.
 
— Ми сподіваємося, що високі державні нагороди, наша турбота та увага прискорить їх одужанню та після лікування й реабілітації вони повернуться у стрій, — зазначив офіцер.
 
2 3 4
Взято з сайту МОУ:
http://www.mil.gov.ua/news/2017/02/16/komanduvannya-72-i-ombr-vruchilo-derzhavni-nagorodi-vijskovosluzhbovczyam-yaki-prohodyat-likuvannya-u-dniprovskomu-vijskovomu-gospitali/