У Дніпропетровському госпіталі поранені військовослужбовці проходять курс арт-терапії

Для швидкого психологічного одужання, виходу із посттравматичного синдрому та повернення до мирного життя, поранені пацієнти Дніпропетровського госпіталю проходять курс арт-терапії.

— Ми постійно знаходимося у пошуку різних ефективних методів, які могли б допомогти хлопцям швидше одужати та відволіктися від психологічних проблем, з якими вони зіткнулися під час ведення бойових дій на Сході країни, — розповів заступник начальника військового госпіталю по роботі з особовим складом майор Сергій Бачинський. — До занять з арт-терапії залучаються професійні волонтери-художники, які вчать військових малювати пейзажі, натюрморти та азам українського декоративно-орнаментального народного малярства — Петриківського розпису.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До речі, хлопці які раніше навіть на аматорському рівні не займалися професійним малюванням, починають досягати значних успіхів. Найближчим часом, картини поранених бійців АТО будуть представлені на місцевих художніх виставках та передані до навчальних закладів Дніпропетровщини.

Пацієнтів військово-медичної установи завжди залучають до проведення культурних заходів: відвідування концертів, зустрічі з відомими артистами, діячами культури та мистецтва, а також різними цікавими людьми, які мають бажання допомогти пораненим захисникам Вітчизни швидше повернутися до мирного життя.